Specjalista ds. realizacji umów

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wprowadzanie oraz tworzenie umów sprzedaży w systemie Enova.
  • Ścisła współpraca z działem sprzedaży, logistyki oraz księgowości dla kompleksowej obsługi klienta.
  • Kompletacja dokumentacji związanej z realizacją umów.
  • Nadzór nad realizacją umów (harmonogram odbiorów i dostaw towarów).
  • Prowadzenie terminarza płatności.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe.
  • Znajomość języków angielskiego i rosyjskiego w stopniu komunikatywnym zarówno w mowie jak i piśmie;
  • Dobra obsługa pakietu MS Office.
  • Osoba na danym stanowisku powinna się charakteryzować bardzo dobrymi zdolnościami organizacyjnymi i interpersonalnymi, umiejętnością współpracy w zespole, otwartością, komunikatywnością i odpowiedzialnością.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość szerokiego rozwoju biznesowego.
  • Podwyższanie kwalifikacji.
  • Pracę w miłej atmosferze z młodym, rozwijającym się zespołem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV  pod adres hr|zlote-ziarno.eu| |hr|zlote-ziarno.eu z dopiskiem w tytule wiadomości „Oferta pracy – Specjalista ds. realizacji umów ”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłej rekrutacji.