Specjalista ds. Logistyki

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Wystawianie zleceń transportowych , po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym, e-mailowym lub na Giełdzie Transportowej TRANS EU warunków przewozu : termin i miejsce załadunku i rozładunku , stawka, termin płatności
  • Kontrola załadunków
  • Archiwizacja dokumentów po odprawie celnej
  • Współpraca z działem księgowości – przekazywanie informacji o fakturach, płatnościach, obciążeniach, realizacji kontraktów
  • Ustalanie lokalizacji wagonów
  • Współpraca z działem handlowym
  • Kompleksowa organizacja transportów ładunków masowych (zboża, śruty, biomasa)
  • Organizacja transportu drogowego za pomocą wywrotek, walking floor, silosów,
  • Administracyjne zarządzanie bazą przewoźników
  • Tworzenie budżetów kosztowych dla zawieranych kontraktów handlowych
  • Pozyskiwanie oraz negocjacje z nowymi podwykonawcami
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami, podwykonawcami, działem handlowym oraz działem realizacji kontraktów.

Wymagania:

  • Polski, rosyjski / ukraiński / angielski (opcjonalnie)
  • Mobilność / Elastyczność (możliwość podróżowania)
  • Dyspozycyjność
  • Uczciwość
  • 2-3 roku Doświadczenia (najlepiej w dziedzinie)
  • Umiejętności przywódcze
  • Reprezentacyjność
  • Motywacja
  • Ambicja

Oferujemy:

  • możliwość szerokiego rozwoju biznesowego
  • kontakt z międzynarodowymi korporacjami
  • podwyższenie kwalifikacji

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego  pod adres hr|zlote-ziarno.eu| |hr|zlote-ziarno.eu z dopiskiem w tytule wiadomości „Oferta pracy – Specjalista ds. Logistyki”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłej rekrutacji.