Handlowiec Zbóż - Commodity Trader

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za handel zbożem, nasionami oleistymi, śrutą i surowymi olejami na rynkach Polski i Unii Europejskiej. Głównym rynkiem importu będzie Ukraina - wraz ze specyficznymi dla tego rynku ryzykami inwestycyjnymi (cena, czas, logistyka i parametry jakości) typowymi dla tego biznesu.
  • Będzie również odpowiedzialna za skuteczną i terminową realizację procesu zakupu i sprzedaży, od momentu podpisania umowy, do jej ostatecznego rozliczenia.
  • Identyfikacja trendów i zmian zachodzących na rynku, zapewnienie wymiany informacji, stworzenie rynku zbytu i inne raporty.
  • Monitorowanie ryzyka dłużnika i logistyczne przetwarzanie zamówień.
  • Osoba powinna być mobilna mająca możliwość podróżowania po całym kraju oraz za granicę.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata praktyki w branży rolniczej oraz język niemiecki komunikatywny (warunek konieczny)
  • Doświadczenie w handlu śrutami, zbożami oraz olejami
  • Dokładność, skrupulatność, dbałość o szczegóły, wielozadaniowość
  • Umiejętność pracy w zespole, jak i indywidualnie
  • Umiejętność zarządzania komputerowymi bazami danych, przetwarzania tekstów i arkuszy kalkulacyjnych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języków obcych polski, angielski, ukraiński / rosyjski, niemiecki

Oferujemy:

  • Dobre warunki pracy
  • Rozwój kariery
  • Praca w miłej atmosferze
  • Udział w konferencjach i szkoleniach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego  pod adres hr|zlote-ziarno.eu| |hr|zlote-ziarno.eu z dopiskiem w tytule wiadomości „Oferta pracy – Handlowiec Zbóż - Commodity Trader”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy oraz CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłej rekrutacji.